info

Je hebt het minimaal aantal bereikt

Winkelwagen (0)

Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.

Kentekenplaatverlichting

 


Weergave:
 


Bezig met laden...
Behuizing, kentekenlamp

Snel bekijken

Behuizing, kentekenlamp

€ 4,95 excl. btw
€ 5,99 incl. btw
(0)
Op voorraad
Behuizing, kentekenlamp

Behuizing, kentekenlamp

(0)
€ 4,95 excl. btw
€ 5,99 incl. btw

Met schroef
Gebruiksnummer: 
E1 22819
Zonder lamphouder
Lamptype: 
R10W
Fabrikant Referentie
AUDI 283 943 111 A
CLAAS 770 102 67 60
DAF 086 7557
FAUN 8467 201
FAUN 9970 8467201
MAN 81.25228.6002
MAN ZF81252286002
MERCEDES-BENZ 000 820 09 09
MERCEDES-BENZ A 000 820 09 09
SCANIA 1 934 348
SCHWARZMÜLLER 65031
VW 283 943 111 A

Kentekenlamp 12V of 24V, E1 12815

Snel bekijken

Kentekenlamp 12V of 24V, E1 12815

€ 6,20 excl. btw
€ 7,50 incl. btw
(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 12V of 24V, E1 12815

Kentekenlamp 12V of 24V, E1 12815

(0)
€ 6,20 excl. btw
€ 7,50 incl. btw

Monteerwijze: 
Opbouw
Gebruiksnummer: 
E1 12815
Inbouwplaats: 
Achter; Links; rechts
Zonder gloeilampen
Met lamphouder
Nominale stroom [V]: 
12; 24
Aantal lichtfuncties: 
1
Lamptype: 
C5W
Registratietype: 
E-Type gecontroleerd
Fabrikant Referentie
AEBI 0250820-8
AGCO 45085500
AGCO X830 180 040
AGRIA 1140 476 85
ATLAS COPCO 1647241
ATLAS COPCO 5350633350
ATLAS COPCO D717103019
CASE IH 1191S 760033
CASE IH 14911
CASE IH 2973835
CASE IH 71403695
CATERPILLAR 379-5566
CLAAS 00 1300 773 0
DAF 086 7459
DEMAG 02189712
DEMAG 962540
DEUTZ-FAHR 043 24753
DOLL 8176192
EVOBUS 000 825 02 03
EVOBUS 7 544 103 000 0
EVOBUS A0005443434
EVOBUS A0008201960
FAUN 1710-145
FENDT X 830 180 040
FENDT X 830 180 040 000
FIAT 44902454
FIAT 71130013
FORD 0 609 827
GOLDHOFER 200128
HAKO 45614159006
HAKO 90-39243-2
HAMM 01242830
HOLDER 021163
IVECO 0253 4403
IVECO 0253 4404
IVECO 0338 8059
IVECO 0347 4671
IVECO 0347 4671EY0909-12
IVECO 0347 4671EY0919-12
IVECO 0347 6471
IVECO 4162 3679
JOHN DEERE AL 59 724
JOHN DEERE DD 11 491
JUNGHEINRICH 014397
JUNGHEINRICH 26903025
JUNGHEINRICH 440056314
KÄSSBOHRER 7-544-103-000
KOMATSU X 860 046 098 000
KRAMER 1000151064
KRAMER 56040
KUBOTA 66709-91301
KUBOTA B0282900001
LANDINI 3053400R92
LANGENDORF 1084132
LIEBHERR 6200862
LINDE 000 974 07 00
LINDE 0377500155
MAFI 000,580,0504
MAN 28 12522 56119
MAN 81.25225.6100
MAN 81.25225.6119
MANITOU 197963
MANITOU N197963
MASSEY FERGUSON 0 960 916 M91A
MERCEDES-BENZ 000 820 19 60
MERCEDES-BENZ 000 825 02 03
MERCEDES-BENZ A 000 820 19 60
MERCEDES-BENZ A 000 825 02 03
O & K 0014911
O & K 1710145
O & K 2973835
PAUS 533065
SAME 04324753
SCHMITZ CARGOBULL 1748
SCANIA 1 906 638
SCANIA 590 153
SCHWARZMÜLLER 2741
SPERRY NEW HOLLAND 920019344
SPIERINGS KRANEN 401631
STEINBOCK 014 397
STEYR 1.91S.76.003.3
STILL 500155
TATA 48.073.39.023
TEREX 02189712
TEREX 1647241
TEREX 3600136010
TEREX 5350633350
VALMET 34151100
VAN HOOL 11327059
VDL 188821
VDL 20188821
VDL 40108520
VDL B402.388
VOLVO 356 720
VOLVO 460 059
VOLVO 6 612 583
VW 147 943 021
WEIDEMANN 1000151064
YANMAR 5350633350

Kentekenlamp 12V of 24V, vlakstekkeraansluiting, lamphuis van zwart kunststof

Snel bekijken

(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 12V of 24V, vlakstekkeraansluiting, lamphuis van zwart kunststof

Kentekenlamp 12V of 24V, vlakstekkeraansluiting, lamphuis van zwart kunststof

(0)
€ 6,35 excl. btw
€ 7,68 incl. btw

Monteerwijze: 
Opbouw; Stekkeraansluiting
Gebruiksnummer: 
E12 4033
Inbouwplaats: 
Links; rechts
Zonder gloeilampen
Aantal lichtfuncties: 
1
Lamptype: 
C5W
Fabrikant Referentie
DAF 142 7058
FAUN ES1020
MAN ZF920006680
MERCEDES-BENZ 909 109 03 03
MERCEDES-BENZ A 909 109 03 03

LED kentekenverlichting 10/30V

Snel bekijken

LED kentekenverlichting 10/30V

€ 7,50 excl. btw
€ 9,08 incl. btw
(0)
Op voorraad
LED kentekenverlichting 10/30V

LED kentekenverlichting 10/30V

(0)
€ 7,50 excl. btw
€ 9,08 incl. btw

  • 10/30 Volt
  • 4 Super heldere SMD LEDs
  • Polycarbonaat Lens
  • ABS Behuizing
  • Opbouw schroef montage
  • Rated IP67
  • ECE Goedgekeurd Reg 4 | Reg 10
  • Werktemperatuur: 40ºC To + 65ºC

Kentekenlamp 24V, incl.24V gloeilamp

Snel bekijken

Kentekenlamp 24V, incl.24V gloeilamp

€ 7,50 excl. btw
€ 9,08 incl. btw
(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 24V, incl.24V gloeilamp

Kentekenlamp 24V, incl.24V gloeilamp

(0)
€ 7,50 excl. btw
€ 9,08 incl. btw

Monteerwijze: 
Inbouw
Gebruiksnummer: 
E1 22871
Inbouwplaats: 
Links; rechts
Met gloeilamp
Nominale stroom [V]: 
24
Aantal lichtfuncties: 
1
Lamptype: 
C5W
Fabrikant Referentie
AUWÄRTER 11025349
AUWÄRTER 11025356
AUWÄRTER 1503.408.00
AUWÄRTER 825-KL007
CASE IH 87723571
DAF 0874814
DAF 090 6507
EVOBUS 003 820 15 56
EVOBUS 612 820 00 56
EVOBUS A6128200056
HYMER 0874457
HYMER 1201227
HYMER 1201227-00
IKARUS 700.04-0003-208
IKARUS 70004-03208
IVECO 2120 704017
IVECO 500257038
IVECO 5031 28360
LEYLAND-DAF VCS133
LINDE N009740702
MAN 11025356
MAN 36.25240.6000
MERCEDES-BENZ 612 820 00 56
MERCEDES-BENZ A 612 820 00 56
NEOPLAN 1102.534.9
NEOPLAN 1102.535.6
NEOPLAN 1503.408.00
NEOPLAN 36.25240-6000
OPEL PRK000489
PLAXTON 117348C
SOLARIS 1503-408-000
SPERRY NEW HOLLAND 87723571
TATA 48 811 39 016
VAN HOOL 10564441
VDL 20255247
VDL 220255247
VDL 255247
VDL 40108535
VOLVO 7 030 532 6
VOLVO 7 034 770 8
VOLVO OOO800101052

Kentekenlamp 12/24V

Snel bekijken

Kentekenlamp 12/24V

€ 7,95 excl. btw
€ 9,62 incl. btw
(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 12/24V

Kentekenlamp 12/24V

(0)
€ 7,95 excl. btw
€ 9,62 incl. btw

Monteerwijze: 
Opbouw; Schroefaansluiting
Gebruiksnummer: 
E1 22819; L 10; TL57 SAEL 90 DOT
Inbouwplaats: 
Achter; Links; rechts
Zonder gloeilampen
Met lamphouder
Nominale stroom [V]: 
12; 24
Aantal lichtfuncties: 
1
Lamptype: 
R10W
Registratietype: 
ADR/GGVS getest; Met TUV-goedkeuring; E-Type gecontroleerd; SAE gecontroleerd
Fabrikant Referentie
AEBI 18-3410328
ATLAS COPCO 8801449
AUWÄRTER 11025350
AUWÄRTER 1503.402.00
AUWÄRTER 825-KL005
CASE IH 0 706774 7
CASE IH 1 983579 C1
CASE IH 385730A1
CASE IH 524951
CATERPILLAR 03180620
CATERPILLAR 203-6789
CATERPILLAR 6C-7581
CLAAS 031 806 20
CLAAS 07946400
DAF 128 0716
DEUTZ-FAHR 043 85089
DEUTZ-FAHR 438 5089KZ
DEUTZ-FAHR 438 5089KZ1101-49
DOLL 7026553
EVOBUS 000 820 90 56
EVOBUS 7 544 119 000 0
EVOBUS A0008209056
FAUN 1710-218
FAUN 524951
FAUN 99700524951
FENDT X 830 180 043
FIAT 41822954
FRUEHAUF L-SX0031-001
HITACHI 3231505R91
HOBBYCAR 6501430097
HYMER 0417510
HYMER 0864818
HYMER 1846693
HYMER 2709321
HYUNDAI 21EK-10161
INTERNATIONAL HARV. 3 231 505 R 91
IVECO 4162 3679
IVECO 418 22954EC5026-80
IVECO 4182 2954
JOHN DEERE 10 46 1023
JOHN DEERE AL 33 161
KARMANN 824 418
KEMPF 20957
KEMPF 4005005
KEMPF 99273
KÖGEL 185017
KOMATSU 308 6298 M91
KOMATSU 4210 6H7 100
KOMATSU 421-06-H7100
KRAMER 0003322204
KRAMER 1000151064
KRAMER 56042
KRONE 0924669/0
KUBOTA TA04930360
KUBOTA TA04930361
LANGENDORF 1084134
LANGENDORF 27003-920002
LIEBHERR 6 071 078
LIEBHERR 6 071 078 0
LIEBHERR 6 071 078 08
LIEBHERR 6 071 476 14
MACK 4381 95185
MAFI 000,580,0578
MAN 11025350
MAN N1.01102-5350
MERCEDES-BENZ 000 820 90 56
MERCEDES-BENZ A 000 820 90 56
NEOPLAN 1102.535.0
NEOPLAN 1503.402.00
O & K 0971532
O & K 1710218
O & K 1712218
O & K 524951
OPEL PR0531975
REISCH 5001367
RENDERS 30000030
SAAB 04 19 888
SAAB 19 888
SAME 04385089
SCHMITZ CARGOBULL 060827
SCHMITZ CARGOBULL 740599
SCHMITZ CARGOBULL S060827
SCANIA 1 379 384
SCANIA 1 906 640
SCANIA 20 223 835
SCANIA 419 888
SOMMER 2800031001
TATA 48 797 39 699
TEREX 1062335
TEREX 5350249809
VAN HOOL 660735532.
VDL 20184019
VDL 40108530
VDL A1613.010
VOLVO 1 114 775 6
VOLVO 11147756P02
VOLVO 4 374 231
VOLVO 8004331900005
VOLVO VOE11147756
YUTONG 4108-00036

Kentekenlamp 12V of 24V, lamphuis en sokkel van zwart kunststof

Snel bekijken

Kentekenlamp 12V of 24V, lamphuis en sokkel van zwart kunststof

€ 11,75 excl. btw
€ 14,22 incl. btw
(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 12V of 24V, lamphuis en sokkel van zwart kunststof

Kentekenlamp 12V of 24V, lamphuis en sokkel van zwart kunststof

(0)
€ 11,75 excl. btw
€ 14,22 incl. btw

Monteerwijze: 
Opbouw
Gebruiksnummer: 
E12 4031
Inbouwplaats: 
Links; rechts
Zonder gloeilampen
Nominale stroom [V]: 
12
Aantal lichtfuncties: 
1
Lamptype: 
R10W
Registratietype: 
ADR/GGVS getest
Fabrikant Referentie
CASE IH 47057019
DAF 196 3673
DOLL 7100422
FENDT G 312 900 220 020
KÄSSBOHRER 7.544.306.000.0
KRONE 0924639/0
KRONE 505327284
KRONE 5327096/0
KRONE 5327284/0
KUBOTA R551966851
LIEBHERR 6 905 284
LINDE 000 974 07 04
REISCH 5016666
SCHMITZ CARGOBULL 1751
SCANIA 1 934 155
SOMMER 7828007001
SPIERINGS KRANEN 5000277

Kentekenlamp 12/24V

Snel bekijken

Kentekenlamp 12/24V

€ 14,95 excl. btw
€ 18,09 incl. btw
(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 12/24V

Kentekenlamp 12/24V

(0)
€ 14,95 excl. btw
€ 18,09 incl. btw

Monteerwijze: 
Opbouw
Gebruiksnummer: 
E1 22819
Inbouwplaats: 
Links; rechts
Zonder gloeilampen
Aantal lichtfuncties: 
1
Lamptype: 
R10W
Fabrikant Referentie
CATERPILLAR 207-4699
DAF 086 7462
DEMAG 42094112
FELDBINDER 1014533
KRONE 5811910/0
LIEBHERR 1 081 678 7
SCANIA 1 886 773
SCANIA 20 223 896
SISU 187-301-0537
SPIERINGS KRANEN 401613
SPIERINGS KRANEN 402632
TEREX 42094112

Kentekenlamp 12/24V, voor opbouw links en rechts van de kentekenplaat 520 x 120mm (1 lamp)

Snel bekijken

(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 12/24V, voor opbouw links en rechts van de kentekenplaat 520 x 120mm (1 lamp)

Kentekenlamp 12/24V, voor opbouw links en rechts van de kentekenplaat 520 x 120mm (1 lamp)

(0)
€ 19,90 excl. btw
€ 24,08 incl. btw

Monteerwijze: 
Geschroefd; Opbouw
Gebruiksnummer: 
E1 2609
Inbouwplaats: 
Montage aan zijkant
Lichten-bouwtype: 
LED
Nominale stroom [V]: 
12
Aantal LED's: 
4
Aantal lichtfuncties: 
1
Behuizingskleur: 
Zwart
Lichtschijfkleur: 
Transparent
Type stekker: 
Platte stekker
Registratietype: 
ADR/GGVS getes
Fabrikant Referentie
AGCO ACX2580640
AGCO G737 900 220 010
CLAAS 001 723 50
DAF 1967882
FENDT G737.900.220.010
KÄSSBOHRER 7.544.309.000.0
KRONE 200812330

Kentekenlamp 24V, 50cm kabel, 2-polige EasyConnstekker, incl.24V gloeilamp

Snel bekijken

(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 24V, 50cm kabel, 2-polige EasyConnstekker, incl.24V gloeilamp

Kentekenlamp 24V, 50cm kabel, 2-polige EasyConnstekker, incl.24V gloeilamp

(0)
€ 21,49 excl. btw
€ 26,00 incl. btw

Monteerwijze: 
Opbouw
Gebruiksnummer: 
E1 597
Met gloeilamp
Nominale stroom [V]: 
24
Aantal lichtfuncties: 
1
Lamptype: 
C5W
Registratietype: 
ADR/GGVS getest
Fabrikant Referentie
DAF 090 6508
FRUEHAUF L-SA0082-001
KÄSSBOHRER 7-544-140-001
KEMPF 96318
KEMPF 96624
KEMPF 99318
KEMPF 99624
REISCH 5015489
SCHMITZ CARGOBULL ELO007-0067
SCANIA 2 197 385
SOMMER 2801305001
VAN HOOL 11308517

Kentekenlamp 24V, 50cm kabel, 2-polige EasyConnstekker, incl.24V gloeilamp

Snel bekijken

(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 24V, 50cm kabel, 2-polige EasyConnstekker, incl.24V gloeilamp

Kentekenlamp 24V, 50cm kabel, 2-polige EasyConnstekker, incl.24V gloeilamp

(0)
€ 21,50 excl. btw
€ 26,02 incl. btw

Monteerwijze: 
Opbouw
Gebruiksnummer: 
E1 597
Met gloeilamp
Nominale stroom [V]: 
24
Aantal lichtfuncties: 
1
Lamptype: 
C5W
Registratietype: 
ADR/GGVS getest
Fabrikant Referentie
DAF 090 6508
FRUEHAUF L-SA0082-001
KÄSSBOHRER 7-544-140-001
KEMPF 96318
KEMPF 96624
KEMPF 99318
KEMPF 99624
REISCH 5015489
SCHMITZ CARGOBULL ELO007-0067
SCANIA 2 197 385
SOMMER 2801305001
VAN HOOL 11308517

Kentekenlamp 10V-33V, kabel 2,5m

Snel bekijken

Kentekenlamp 10V-33V, kabel 2,5m

€ 29,80 excl. btw
€ 36,06 incl. btw
(0)
Op voorraad
Kentekenlamp 10V-33V, kabel 2,5m

Kentekenlamp 10V-33V, kabel 2,5m

(0)
€ 29,80 excl. btw
€ 36,06 incl. btw

Monteerwijze: 
Opbouw
Gebruiksnummer: 
E4 2906
Nominale stroom [V]: 
12; 24
Spanning van [V]: 
10
Spanning tot [V]: 
33
Aantal LED's: 
2
Aantal lichtfuncties: 
1
Behuizingskleur: 
Zwart
Kabellengte (mm): 
2500
Lamptype: 
LED
LED lichtkleur: 
Transparent
Registratietype: 
ADR/GGVS getest
Fabrikant Referentie
AUWÄRTER 825-KL011
DAF 152 8486
FAUN 5641374
MAN 88.25225-6034
SCANIA 1 769 968
SCANIA 2 197 387
VAN HOOL 11327331

 


Wij maken gebruik van cookies om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn onze op onze website. De veilige cookies worden gebruikt voor het meten van webstatistieken en zorgen ervoor dat ledsafety.nl wordt afgestemd op uw wensen en interesses.